Agitagard 10 WG

Agitagard 10 WG

Karasinek Mücadelesi İçin Suda Eriyen Granül

Tüm Dünyada yeni nesil İnsektisitlerden sayılan THİAMETHOXAM etken maddeli üçlü formülüyle ergin Karasinek mücadelesinde son nokta.Yeni formülü ile Karasineklere karşı kesin çözüm. Diğer İnsektisitlerden daha güvenli formülü ile her türlü mekanda güvenle kullanılabilinir.Granül formülasyonu sayesinde tozumaz,suda kolayca erir. İçeriğinde bulunan cezbedici hormon ve şeker sayesinde ayrıca dışardan şeker eklemeye gerek yoktur.

Güçlü ve uzun süreli etki gösterir.Yapılan deneylerde kapalı Alanlarda 1 saat içerisinde Karasinek Popülasyonunun tamamına yakınını yok ettiği belirlenmiş , İklim koşulları ve uygulama yöntemine göre 4-8 hafta etkisini koruduğu görülmüştür. AGİTAGARD 10 WG ergin Karasinek mücadelesinde etkin ve kalıcı bir çözüm için en iyi tercihtir. Su ile karıştırılarak sprey veya boyama yöntemi ile rahatlıkla kullanılabilir.

Boyama Yöntemi

100gr. AGITAGARD 10 WG 80 mlt' lik suyla boyanabilir bir kıvam elde edinceye kadar karıştırılır.Hazırlanan bu karışımla  40 m2 lik bir taban alan yada 100 m2 lik duvar yüzeyi  ilaçlanabilir. 10x30cm boyutlarında şeritler halinde  7-8 noktada uygulama yapılır.Bozuk yüzeylerde ise karışım tavana asılan karton veya Polietilen parçalara  sürülebilir.6-8 hafta etkisini devam ettirir.

Sprey Yöntemi

2 Kg AGITAGARD 10 WG , 32 lt su ile karıştırılır. Bu karışım pompa ile 40 mlt / m2 şeklinde uygulanır. Bu şekilde uygulanan ilaçlamanın etkisi ilaçlanan bölgenin yıkanmaması halinde 4-6 hafta devam eder.İlaçlanan bölge yıkanırsa kalıcılık giderek azalır.

Sağlık Bakanlığı Doga Hudut TSE