Bahçe Hortumu

Bahçe Hortumu

Ürün Ölçüleri:

Küçük Hali: 5 metre
Uzun Hali: 15 metre

Ürün Açıklaması:

Uzayan Hortum - Magic Hose bahçelerde rahatça kullanabileceğiniz, yerden tasarruf edebileceğiniz mükemmel bir üründür.


Bahçede kullandığınız hortumlar çok yer işgal ediyor ve karışmış hortumlarla uğraşmakta pek çok zaman can sıkıcı oluyor.

Hortum sorununa çare olan, son teknoloji ürünü dayanıklı, pratik, hafif kendi uzunluğunun 3 katı uzunluğa erişebilen Magic Hose artık Türkiye’de.

Magic Hose'un kendi uzunluğunun 3 katı uzamasını bekledikten sonra park, bahçe, araç, balkon, yat, tekne gibi yerlerde rahatlık ile kullanabilir.

Standart tip hortumların yaratmış olduğu dağınıklık, karışıklık gibi sorunlar ile karşı karşıya olanlar için özel olarak tasarlanan esnek yapıya sahip bu hortum çileden çıkartan bahçe hortumlarından sizi kurtaracak.

Magic Hose uzayan hortum dayanıklı, sağlam, hafif malzemeden imal edilmiştir.

Magic Hose kendi uzunluğunun 3 katı uzunluğa erişebilen kıvrılmaz, dolaşmaz, dayanıklı, pratik, esnek yapıya sahip son teknoloji sulama hortumudur.

Magic Hose uzayan hortum eski hortumunuzun yaratmış olduğu dağınıklık, karışıklık gibi durumlardan kurtulmanızda en pratik yardımcınız olacaktır.

Sulama işlerinde kullanılan hortumlar karışır, dolaşır, toplanmaz hale gelir Magic Hose'da böyle bir şey söz konusu değildir.

Tek yapmanız gereken Magic Hose uzayan hortumun su giriş ucunu musluğa takmak.

Magic Hose ile işiniz bittiğinde ise tek yapmanız gereken musluğu kapatıp xhose’nin kendi kendine kısalmasını bekleyip evinizin, deponuzun bir köşesini saklamak olacaktır.


Magic Hose Uzayan Hortum Özellikleri:

Kendi uzunluğunun 3 katı uzunluğa erişebilir.

Sulama Tabancası dahildir.
Yer kaplamaz, her yere sığar.


Arabanızın bagajında istediğiniz yere götürebilirsiniz.
Zamandan tasarruf sağlarsınız.
Kıvrılmaz, dolaşmaz, patlamaz, çatlamaz.
İstediğiniz yerde rahatlık ile saklayabilirsiniz.
Dayanıklı, güçlü ve hafif malzemeden üretilmiştir.


Magic Hose Uzayan Hortum Nasıl Kullanılır:

Magic Hose'un kullanımı çok kolaydır. Tek yapmanız gereken Magic Hose uzayan hortumun su giriş ucunu musluğunuza takıp suyu açmak, su basıncı ile uzamasını beklemek olacaktır.
Sulama işiniz bittikten sonra tek yapmanız gereken sulama ucunda bulanan fıskiye başlığını açık konumda bırakıp suyun hortumun içerisinden çıkıp eski haline dönmesini beklemek olacaktır.

Magic Hose uzayan hortumunun musluk tipi çamaşır makinası, bulaşık makinası hortumlarının takıldığı musluklarla uyumludur. Hortum çevrilerek monte edilmektedir.

Sağlık Bakanlığı Doga Hudut TSE